דף הבית > תקנון

תקנון


תקנון
להסבר על אפליקציית הליקון לספרים דיגיטליים לחצו כאן - https://hbreader.heliconbooks.com/?id=howtoread&store=levavot&l;ang=he

1. אתר "לבבות הוצאה לאור" (להלן: "האתר") הוא אתר אינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.האתר הוא בבעלות של אורטל הררי .

2. כל מי המבצע רכישה באתר מצהיר בזאת כי קרא את תקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה, במישרין או בעקיפין, כנגד בעלי האתר.

3.כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה ,אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי, רשאי לבצע פעולת קנייה באתר.

4. הגשת פרטים אישיים כוזבים היא עבירה פלילית, על כל המשתמע מכך.

5. עקב מצב הסגר והקורונה ייתכנו עיכובים ארוכים במשלוח הספרים המשומשים.

6. אם המוצר עדיין לא נשלח ללקוח , הלקוח יהיה רשאי לחזור בו מהצעתו במשך 48 שעות מהעברת המידע לאתר, בהודעה בכתב ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת info@romancebook.co.il.

7. במידה והלקוח רכש ספרים והזין פרטים לא נכונים ,אם הספר לא הגיע ליעדו וחזר אלינו , הוצאת לבבות לא תחויב על משלוח נוסף , הלקוח יישא באחריות ובתשלום על משלוח נוסף במידה והספר קיים במלאי או שיוכל להחליט על וויתור קבלת הספר ללא החזר כספי מצד הוצאת לבבות.

8. לבבות הוצאה לאור לא תיקח אחריות לכל מקרה שבו רכישה של משתמש לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתמש לרכוש מוצרים.

9. לבבות הוצאה לאור לא אחראית לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

10. לבבות הוצאה לאור שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה, אם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית , או במצב שלא מצליחים להשיג את הקונה.

11. במידה ותתגלה טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר רשאית החברה, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

12. החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.
13. זמן אספקה עד 7 ימי עסקים. הירשמו לרשימת התפוצה של הוצאת לבבות