סל הקניות ריק


שטר חוב

49 ₪


גרסה דיגיטלית

29 ₪

שטר חוב

תרגום: מירב איגר
עריכה: מירה רוזנפלד
שנת הוצאה: 2022
מספר עמודים: 295

"לעולם לא תזכירי אותי או את הטובות שלי, ולא תגלי באילו טובות אנחנו סוחרים. אני רוח רפאים בשבילך." או ג´יני. אני חושבת שג´יני נשמע פחות מפחיד, לא?

זה רשמי. אני, איינסלי ג´יימס, משוגעת.

נואשת ומשוגעת.

זה ההסבר היחיד לכך שאני עומדת בתחושת בחילה מחוץ לדלת של מאבריק לקסינגטון.

כלומר, זה אפשרי שהסיפורים על חפיסת הקלפים שלו – כשהמילים ´שטר חוב´ משורבטות על גב הקלפים – הם רק שמועות על העסקאות האכזריות שהוא מבצע, אבל הפרפרים בבטן מעידים אחרת.

מאבריק קר כמו שכולם אומרים, אבל אני צריכה את אחד מהקלפים הללו. אני מוכרחה להיות חייבת למאבריק לקסינגטון טובה.

קריסטי מארי

קריסטי מארי נמצאת ברשימת שלושים סופרות רבי המכר של אמזון. היא אוהבת לכתוב על גיבורות שנונות ועל גיבורים חמי מזג. היא גם מעריצה גדולה של קוביות בבטן. כשקריסטי לא כותבת, היא כמו גבר אמיתי, צורחת לעבר הטלוויזיה בזמן שהיא צופה בבייסבול.

ביקורות:

·       הספר הפסיכי הזה! זה בדיוק הספר שהייתי צריכה עכשיו! מאבריק לקסינגטון הוא החבר הספרותי החדש שלי! אהבתי הכול בסיפור הזה! ספר רומנטי מהנה, פלרטטני, סקסי ומלא במתחים, שמתקדם לאט. אהבתי את הדיאלוגים בין מאבריק לאיינסלי. הדמויות המשניות היו מדהימות, ורציתי עוד! אני צריכה עוד מהעולם הזה! - חובה חברים ספרותיים.

·       בספר הזה יש הכול: גיבורה לוחמנית, ילד רע וקודר וכימיה מרקיעת שחקים שתעלה את הקינדל שלך באש! -אונדי, ההגיגים של בל המודרנית.

·       הכול בשטר חוב היה מושלם. העלילה, שלא דומה לשום דבר שקראתי בעבר, ונכתב מושלם. הדמויות, אהבתי את כל אחת ואחת מהן. שטר חוב ממכר ומהנה. חמישה כוכבים מלאים לקריסטי מארי ולשטר חוב! -אומנות הקריאה.

·       שטר חוב הוא חווית קריאה מדהימה. קריסטי מארי ממשיכה לספק את כל מה שגורם לי לאהוב אותה כסופרת: סרקזם, הומור, להט, דמויות שאת אוהבת ודמויות שאת אוהבת לשנוא, וסוף טוב שגורם לך להתעלף. -ברי, Rock N Read.

 

 

 

 

 

 

 
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים
על מבצעים , הגרלות וספרים חדשים