סל הקניות ריק


מארז יופי שבור לרסיסים + המורשת

78 ₪


גרסה דיגיטלית

55 ₪

מארז יופי שבור לרסיסים + המורשת

המורשת 
 
תרגום: גליה בן דוד 
עריכה: לילך בן דוד 
 שנת הוצאה: 2020 
מספר עמודים: 419 

המיליארדר הייז ריברס נכנס לחיי כמו הוריקן...

הוא יורש אימפריית נפט, סקסי ומפתה, שתלטן ולוהט. השתוקקתי לכל נגיעה, לכל הבטחה מטונפת שיצאה מפיו היפה. ידעתי שהוא יכול לשבור אותי. העבר שלי השאיר אותי חבולה ופגועה, עם צלקות שהוא היה נחוש לרפא.

לאהוב אותו היה כמו לטבוע – הוא כילה אותי, את גופי ונשמתי. אבל להייז יש סודות משלו. ושום דבר לא יכול להכין אותי לפיסות המזעזעות של העבר שלנו שאיימו לקרוע אותנו לגזרים. כשהאמת תתגלה, האם אהבתנו תספיק כדי להגן עלינו מפני הסערה?

 

 יופי שבור לרסיסים  

 תרגום: שי סנדיק 
עריכה: לילך פלדמן 
 שנת הוצאה: 2020 
מספר עמודים: 478
 

לפני שש שנים, הרולד דלטון הפליל אותי בגניבה ושלח אותי לכלא כדי שיוכל לגנוב את תגלית היהלומים שלי. הוא מסר את בתו לג´ק קלרק בתמורה לזכויות חפירה.

היום אני אדם חופשי ואני בא לנקום.

שש שנים של אכזריות הופכות אדם לחיית טרף. אני אחזיר לעצמי את מה שגזל ממני ועוד הרבה יותר. אני לא מעוניין בנכסים או במניות שלו. אני לא רוצה כסף קטן. אני רוצה את האוצר הכי יקר . אנג´לינה דלטון-קלרק – יפהפייה ומעורערת בנפשה.

האלמנה העשירה ומהטורפת ביותר בדרום אפריקה שווה מיליארדים. נטיותיה להרס עצמי גרמו לג´ק להכריז עליה כבלתי כשירה לפני שהצמיד לעצמו אקדח לרקה והתאבד. אסור ללינה לגעת בהון שצבר. אביה מנהל את כספיה. כל זכויות החתימה בידו. בתור בעלה, ה"מטלה" תוטל עליי. אבל אם נדמה שאני רוצה אותה רק בשביל הכסף, יש לה טעות חמורה. 

 


 

 Blacknet.co.il - בניית אתרים
x
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים
על מבצעים , הגרלות וספרים חדשים