סל הקניות ריק


מארז אובססיה מתוקה + אובססיה מטורפת

98 ₪


גרסה דיגיטלית

60 ₪

מארז אובססיה מתוקה + אובססיה מטורפת

 אובססיה מתוקה 
 
תרגום: שי סנדיק 
עריכה: אריאלה ברמכר 
 שנת הוצאה: 2020 
מספר עמודים: 478 
 

היא רומנטיקנית בנשמה, שחיה בעולם הכי לא רומנטי שיש.

אלנה מכונה "אבלי המתוקה" בזכות אישיותה הנעימה – היא מחייכת לכל אחד ומפזרת קסם ונינוחות לכל עבר. היא הבת האהובה, נסיכת המאפיה המושלמת... או ליתר דיוק, הייתה.

עכשיו היא רואה במראה רק את הדם המכתים את ידיה.

אומרים שרושם ראשוני קובע הכול...

במים העכורים של העולם התחתון של ניו־יורק, אחותה של אלנה משודכת להינשא לניקולס רוסו. בכיר במאפיה, בוס, רמאי – אפילו בסטנדרטים של המאפיה. המוניטין האפל שלו, שכהה יותר מהחליפה השחורה שלו, הולך לפניו. לאחר שהמפגש הראשון בינו לבין אלנה מסתיים בנעיצת מבט מצידה, היא מבינה שהוא גס רוח ויפה תואר באותה מידה.

הגבר הזה או כל דבר שהוא מסמל לא מוצאים חן בעיניה, אבל זה לא מונע מליבה להלום בעוז כשהוא לידה או להצטמרר מהתרגשות למשמע קולו.

והוא תמיד שם. מחלק לה הוראות ומעביר בה להט שלא הולם להרגיש ליד גיס לעתיד. אלנה היא אולי אבלי המתוקה כלפי חוץ, אבל היא מתחילה להבין שהיא נמשכת לאופל, לידיים מחוספסות, לסיגריות ולעיניים בצבע ויסקי. לאחר שבקושי נחלצה מסקנדל אחד, היא ממש לא יכולה להרשות לעצמה להיסחף לעוד אחד.

חוץ מזה, גם אם הוא היה שלה, כולם יודעים שאסור להתאהב בבכיר במאפיה... נכון?

אובססיה מתוקה הוא ספר ראשון מתוך סדרת אובססיה וניתן לקריאה כבודד.

דניאל לורי כותבת על גיבורים מפוקפקים מוסרית, מערכות יחסים שהופכות משנאה לאהבה ועל גיבורות מקסימות וחצופות. היא חולה על קפה וקומדיות רומנטיות וגרה באיווה עם בעלה, בנה ויותר מדי כלבים. 

 
אובססיה מטורפת 
 
תרגום: שי סנדיק 
עריכה: אריאלה ברמכר 
 שנת הוצאה: 2020 
מספר עמודים: 419 
 
היא מפחדת מהאפלה.

הוא שולט בה.

השמלות שלה צמודות מדי, נעלי העקב גבוהות מדי. היא צוחקת בקול רם, אוכלת בחוסר נימוס ומדברת בצורה משובשת. מעטים יודעים שמדובר רק בהעמדת פנים שנועדה להסוות התקפי חרדה.

איש אינו יכול לסדוק את החזות שעוטה ג´יאנה על עצמה... עד שהוא מגיע.

רבים חושבים שהוא מופת למוסריות. סוכן מיוחד ששומר על החוק. אחרים מהעולם התחתון של ניו־יורק מכירים אותו כנוכל, כרוצח ובעל לב קר כקרח. כריסטיאן אליסטר תמיד פעל לפי התוכנית שהתווה לחייו בצעירותו בתא כלא קר וטחוב. הוא אוהב סדר ומעולם לא התפתה לסטות מהמסלול. עד עכשיו.

בערב חורפי אחד חייהם משתלבים זה בזה. היא שונאת אותו – את הקרירות, את השחצנות ואת האבחנה הדקה – אבל עם השנים, גם כשהמשחקים ביניהם התעקשו לכלול העלבות על מראה ואינטליגנציה, היא מתחילה ליהנות מהמשחק איתו.

שום דבר בתוכניותיו של כריסטיאן לא הכין אותו לקראת ג´יאנה. היא הכאוס בהתגלמותו, לא הטיפוס שלו ונשואה, אבל דבר לא מונע מעיניו לעקוב אחריה לכל מקום.

לאורך כל הדרך היא בכלל לא יודעת שהיא שלו – התסכול שלו, המשיכה שלו.

האובססיה המטורפת שלו.

 

 
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים
על מבצעים , הגרלות וספרים חדשים