סל הקניות ריק


כאב

39 ₪


גרסה דיגיטלית

22 ₪

כאב

 

תרגום: יפעה הדר 
עריכה: לילך פלדמן 
 שנת הוצאה: 2020 
מספר עמודים: 349  

 
 
רומן חדש ומסעיר על הזדמנות שנייה.
בי נורווד היא נערה רגילה לגמרי. חברתה הטובה ביותר גרה בבית הסמוך. אימה, שמגדלת אותה לבד, היא חברתה הקרובה ואשת סודה וכשלבית השכן מגיע ליאם פלקון, שנשלח לגור אצל דודיו בגלל התנהגות פרועה, בי נמשכת אליו מיד.
 
אבל אז אימה נישאת שוב, והכול משתנה. אביה החורג ובנו, קונור, עוברים לגור עם בי ואימה. בי סובלת מהתעללות יומיומית של אחיה החורג החדש, וכשהיא וליאם מתאהבים היא חושבת שאהבתם תוכל לנצח הכול.

אבל היא טועה.

אהבה נועדה לטיפשים, והיא הטיפשה מכולם. כשליאם עוזב את העיר, הוא לוקח איתו את ליבה ומרסק אותו לרסיסים.

כעבור שש שנים ליאם חוזר לעיר, לבקר את משפחתו ולראות אותה.

את אהבתו הראשונה. את הנערה ששבתה את ליבו. את הנערה שלפני שש שנים שברה את ליבו בלי להביט לאחור. אבל מה שהוא מגלה שובר אותו: בי נורווד היא רק צל של הנערה שבה התאהב. הוא יודע שהיא נמצאת במקום כלשהו מתחת לבגדים הרפויים ולעור החיוור, והוא פשוט חייב למצוא אותה.

ליאם לא יעצור עד שיזכה שוב בליבה של הבחורה שלו, אבל לעיתים האמת קשה מנשוא, וליאם לא מוכן עדיין לשמוע את האמת של בי.

• עלילת הספר כוללת נושאים רגישים ולא קלים העלולים להוות טריגר.

***

״אוצר המילים שלי לא מספיק כדי לתאר את יופיו ועומקו הרגשי של הספר הזה.״ סי.אל. מתיוז. סופרת רבי מכר.

״לפעמים סיפורי האהבה הטובים ביותר נובעים מהמקומות האפלים ביותר של האנושות, וכאב של ס.מ. סוטו הוא אחד מהסיפורים האלה.״ שרה, Musings of the MB.

הספר הזה הפך אותי לאדם טוב יותר. האהבה של בי וליאם גורמת לי להרגיש הכרת תודה. זה מסוג הספרים שמאחים פצעים, שמעניקים לאנשים את האומץ ואת כוח הרצון להמשיך לפלס לעצמם דרך קדימה.״ טרילינה פוצ׳י. 

״אי אפשר להתעלם מהספר הזה. קִראו אותו. תנו למילים לכבוש אתכם. תנו לגיבורים לחדור לתוך נשמותיכם. אין ספק שזהו אחד הספרים הטובים של שנת 2019 !״ הרלו ריי, סופרת ברשימת רבי המכר של USA Today.

 
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים
על מבצעים , הגרלות וספרים חדשים