סל הקניות ריק
גרסה דיגיטלית

פאלון:  
תרגום: שרית פרקול ודין לנר
עריכה: נעמה כהן 
שנת הוצאה: 2019 
מספר עמודים: 370 
 
תקציר פאלון: 
 
לכולנו יש מנגנוני הסוואה, מסכה סמויה שאנחנו עוטים על פנינו כדי להציג את עצמנו לעולם.

פאלון מעולם לא נאלצה לעטות מסכה. היא גדלה בשיקגו עם זוג הורים אוהבים, סיימה את לימודיה באוניברסיטה, מועסקת בעבודה שהיא אוהבת.

עולמה המושלם מזדעזע ברגע שדרכה מצטלבת בדרכו של לוקה.

המסכה של לוקה צמודה היטב לפניו. חשד, יריבות ואלימות שולטים בחייו.

פאלון מאוהבת בו בטירוף, למרות המסכה שלו. אפילו כשחייה מתחילים להתפרק והיא אינה מבינה למה.

האם יצליחו פאלון ולוקה לגבור על חששותיהם גם כאשר נראה שלכל אחד יש מניע נסתר? במי אפשר לבטוח, בעולם שבו כולם עוטים מסכות?

ספר מותח, רומנטי וסקסי, שנכתב בגוף ראשון מנקודת מבט כפולה.

~ ~ ~

הסיפור נמשך ומסתיים בספר לוקה ("סינדיקט שיקגו 2"). 

זוכה בפרס Novel Grounds הדו-שנתי לרומן הביכורים הטוב ביותר לשנת 2014
לוקה: 
תרגום: שרית פרקול ודין לנר 
עריכה: נעמה כהן 
שנת הוצאה: 2019 
מספר עמודים: 352 
 
תקציר לוקה: 
 
הבגידה של לוקה ערערה את אמונה של פאלון.

לוקה היה מוכן לעשות הכול למען פאלון, אך בהיותו סגן הבוס של סינדיקט שיקגו, ארגון שלם תלוי בו. פאלון היא נקודת תורפה, חולשה שהוא כבר לא יכול להרשות לעצמו.

פאלון ממשיכה בחייה ונתקלת בקשיים. היא תצטרך את עזרתו של לוקה יותר מתמיד. אבל האם תוכל להתקדם מעבר לכל השקרים והמרמה?

האהבה עדיין מחברת ביניהם, אך הסודות מרחיקים אותם זה מזו. ליבו של לוקה שייך לפאלון למרות הכול – אך חייו שייכים לסינדיקט.

איך יוכל להיות עם האישה שהוא אוהב וגם להישאר נאמן לארגון פשע שמתנהל מחוץ לחוק, לפי מערכת חוקים משל עצמו? זו בחירה בלתי אפשרית. ומאחר שדבר אינו כמו שהוא נראה, ייתכן שההכרעה תהיה שאלה של חיים או מוות עבור לוקה.

ספר מותח, רומנטי וסקסי, שנכתב בגוף ראשון מנקודת מבט כפולה. 


~ ~ ~

הספר עומד בפני עצמו, אך מומלץ לקרוא קודם את פאלון – החלק הראשון בסדרה "סינדיקט שיקגו".
 
אדריאנו: 
תרגום: שרית פרקול ודין לנר 
עריכה: נעמה כהן 
שנת הוצאה: 2019 
מספר עמודים: 425 
 
תקציר אדריאנו: 
  
חייו של אדריאנו מונטסי התמקדו מאז ומתמיד בשלושה תחומים: נשים, המשפחה שלו – וסינדיקט הפשע של שיקגו. בהיותו קפטן בכיר ויד ימינו של לוקה דמיליאנו, הוא נאלץ להיאבק בהרבה אנשים כדי לשמר את מעמדו.

משימתו הנוכחית של אדריאנו היא למצוא את קמילה גיירמו, או בקיצור קאם, האישה היחידה שמצליחה  לעניין אותו מעבר לסקס מזדמן. לאדריאנו ולקאם יש עבר משותף שאסור לדבר עליו, ועכשיו, לאחר שהיא נעלמה, הוא רוצה רק למצוא אותה  כדי שתוכל לספר לו  על עברה האפל. מה שנראה כמשימה שגרתית הופך לאובססיה עבור אדריאנו.

קאם היא יפהפייה ממוצא איטלקי, אבודה ובודדה בעולם. היא בורחת מהסיוט שרודף אותה ומהגבר שהונה אותה. אבל בכל מקום שאליו היא פונה, אדריאנו תמיד איתה, תמיד במחשבותיה.

לאחר שכספה אזל והאפשרויות האחרות שלה מוצו, לקאם אין ברירה אלא לחזור לאזור ה"לופ" של שיקגו, דווקא למקום שממנו היא רוצה להימנע.

כאשר אדריאנו מוצא את קאם, הכול ביניהם משתנה. למרות המשיכה המטורפת ביניהם, קאם היא עכשיו מחוץ לתחום מבחינתו, בהוראותיו של הבוס הגדול. ובסינדיקט של שיקגו, אתה לא ממרה את פיו של הבוס הגדול אלא אם כן אתה מוכן לשאת בתוצאות...


רומן מתח סקסי מנקודת מבט כפולה.
 
קאם: 
תרגום: שרית פרקול ודין לנר 
עריכה: נעמה כהן 
שנת הוצאה: 2019 
מספר עמודים: 452 
 
 תקציר קאם:
 
חייה של קמילה גיירמו, או בשם החיבה שלה, קאם, התהפכו מרגע שהצטרפה לסינדיקט הפשע של שיקגו וחזרה אל בין זרועותיו של אדריאנו מונטסי, המאפיונר היהיר והכריזמטי ששבה את ליבה שנתיים קודם לכן. סוף כל סוף יש לה משפחה שעליה היא יכולה לסמוך – וגם גבר שתמיד רצתה אך לא היה באמת שלה עד כה.

לאדריאנו יש משימות חשובות רבות בתפקידו החדש, אך המשיכה המגנטית של קאם אליו אינה מתערערת בזמן שהוא שקוע בבניית האימפריה העסקית שלו. הסקס המטורף בינו לבין קאם צומח לאהבה עזה שאף אחד מהם אינו מסוגל להתכחש לה. אבל האהבה הזאת גם מציפה שלל רגשות סותרים, המחלחלים לנפשו של אדריאנו בדיוק בתקופה שבה הוא הופך לאחד האנשים החזקים ביותר בשיקגו.

במאפיה, האהבה היא לא סתם עניין מסובך, אלא ממש פצצה מתקתקת. ועכשיו, כשגם אדריאנו וגם קאם חברים בסינדיקט, הכול השתנה, ולחיים שלהם נכנסים כללים חדשים, שחקנים חדשים, וגם אויבים קטלניים חדשים שיש לטפל בהם תוך כדי שהם מתמודדים עם השאריות המלוכלכות מעברם.

רומן מתח סקסי מנקודת מבט כפולה.
  Blacknet.co.il - בניית אתרים
x
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים
על מבצעים , הגרלות וספרים חדשים